לכולנו יש חלומות, גדולים/ קטנים כאלו שמגיעים במרוצת השנים וכאלו שמלווים אותנו מאז שאנו זוכרים עצמנו.

לחבר הכי טוב שלי איתי, מהנדס מכוניות מרוץ, היה חלום שניסע כל החברים לווגאס.

איתי היה נחוש לממש את הנסיעה המשותפת אך בכל פעם שהנושא עלה כך גם מהר מאוד התמוסס, לא קשה להבין שנסיעה כזאת כרוכה בהשקעה כספית רבה והתארגנות מסורבלת של 10 אנשים שכל אחד עמוס בעבודה, אישה, וכאלו שכבר זכו לשם המנצנץ “אבא” ונהנים מחוסר שינה ובלויים ביתיים באופן רציף.

אך כמו שהזכרתי קודם איתי הוא החבר הכי טוב שלי, אנו מכירים כבר מעלה מ-20 שנה ולכן אם זה החלום שלו אני אעשה הכל בכדי שיתממש, בייחוד כאשר מדובר בחוויה של פעם בחיים.

בחורף שעבר איתי קודם בעבודתו וניתנה בפניו ההזדמנות לקחת חלק בחטיבת הנדסת המכוניות הראשית עבור קבוצת רד בול בפורמולה 1. זמן קצר לאחר הקידום איתי ובת זוגתו ליאן, להיום אישתו, החליטו להצהיר על אהבתם ברבים להתחתן בקיץ.

האביב הגיע ועימו הדרייב שלי להוציא לפועל את הנסיעה המשותפת, אני והחברה החלטנו פה אחד כי נסיעה משותפת לווגאס כאשר בראשה עומדת מסיבת רווקים, היא סיבה מספיק טובה כדי לעצור את חיינו למשך 3 ימים של שיכרון חושים.

הרעיון המרכזי ביישום הנסיעה היה להשאירה בגדר הפתעה עבור איתי, ולכן כל הארגונים נעשו בחשאי בשיתוף ליאן.

אחד הקשיים המרכזיים בהם נתקלתי עוד לפני מציאת התאריך המוסכם בידי כולנו, היה איסוף הכסף עבור כרטיס הטיסה לאיתי, אמנם זה התחלק בין 10 אנשים ולא מדובר בסכום גבוה למדי אך עדין איסוף של 320  ש”ח מ10 אנשים שהל”וז שלהם הפוך וצפוף זה לא פשוט בכלל.

אנחנו חיים בעולם דיגיטלי לכן החלטתי לבדוק באינטרנט רעיונות לאיסוף כספים, מהר מאוד נחשפתי לשירות הנקרא PayBox, הוא כמו ווטסאפ רק  לתשלומים. השירות מאפשר לאסוף כסף ולנהל תשלומים מקבוצת שותפים ישירות מהסלולאר. בעקבות פתרון זה איסוף הכסף עבר בלי כאבי ראש והתעסקויות מיותרות.

שבוע לפי החתונה שאלתי את איתי אם יש לו דרכון מוכן. עוד לפני שהספיק להחזיר לי תשובה הודעתי לו כי תכננתי איזו נסיעה ליוון יחד עם עוד 3 חברים שלנו. איתי זרם עם הרעיון וכך יומיים לאחר מכן הגענו לשדה ושם חיכתה לאיתי ההפתעה הראשונה- כל 10 החברים התייצבו בבידוק הבטחוני וחיכו לבואו.

לאחר מספר דקות של התרגשות ושמחה שלפנו את כרטיסי הטיסה והראנו לאיתי כי אנו טסים לוגאס. אני לא יכול לתאר במילים את מבטו של איתי באותו רגע אני רק יכול לספר לכם כי התחרשתי למשך מספר שניות מצעקת השמחה המטורפת שבקעה מגורונו.

23 שעות מאוחר יותר הגענו לווגאס וכל מה שאיתי חלם עליו התגשם, ואני? נסעתי בראש שקט ובלי דאגות של גביית חובות מחברים.

קבוצה משותפת לאיסוף הכספים בPayBox: